Filo Kiralama


Uzun Dönem Araç Kiralama

Timecar filo kiralama sektörünün öncü markası Timecar filo,uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiyenin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı güvenilir hizmetler sunar. Timecar Filo müşterileri 12 aydan daha uzun dönem için araç kiralama hizmeti alabilir; ek olarak kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetiminden de faydalanabilirler.

Timecar Filo ile uzun dönemli araç kiralamak istediğinizde satış danışmanlarımızla müsteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir yada MyTime hizmetimiz ile istediğiniz aracın, ihtiyacınız olan özelliklerini belirleyerek , olusan paketinizin fiyat teklifini en hızlı şekilde info@timecar.com.tr adresine mail ileterek oluşturabilirsiniz.

MyTime nedir?

MyTime, Timecar Filo'dan uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için hızlı, kolay ve kişiselleştirilebilinir bir deneyim sunan yeni hizmetimizdir. www.timecar.com.tr sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz araçlar ile marka, model, yakıt türü ve vites tipi gibi kriterlerinizi belirleyerek size en uygun araçları görüntüleyebilir, seçtiğiniz araç ya da araçlar için size en uygun teklifi alabilirsiniz.

MyTime'in faydası nedir?

Timecar Filo uzun dönem araç kiralama tarafından verilen MyTime hizmeti bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar  verme hizmetidir. Seciminizi yaptıktan sonra müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda el değmeden temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, tabep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişim sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketimize kolaylık ve efektif süre kazanımı sağlar.

Neden Uzun Dönemli Kiralama?

Timecar Filo uzmanlığı Uzun dönem araç kiralama, beraberinde birçok avantajı getirir. Uzun dönem araç kiralamanın avantajları aşağıdaki gibidir.

Başlangıçta belirlenen maliyet sebebiyle bütçe kontrolü rahatlıkla yapılabilir.
Araç kiralama uzun bir dönem boyunca yapıldığı için bakım ve onarım hizmetlerine kolayca ulaşılabilir.
-Süreç boyunca, vergi sigorta ve yedekleme gibi işlemler bizim tarafımızdan yürütülür.
-Yol yardım ve lastik yönetimi gibi konularda 7/24 destek alabilirsiniz.
-Kurumsal uzun dönem araç kiralamalarda bizim tarafımızdan zaman ve kaynak yönetimi yapılır.

Timecar Filo ile Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama uygulaması belirli bir sabit fiyata sahip değildir. Kiralanacak olan aracın modeli, kilometresi,süresi,şanzımanı, kasası, yakıt tüketim şekline ve anlık kampanyalara göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Uzun dönem araç kiralamada net bir fiyata ulaşabilmek adına seçimlerin yapılması ve ardından satış ve müsteri danışmanımızla 0850 307 91 95 ' iletişime geçmesi uygun olacaktır.

Saygılarımızla;
Timecar Oto Kiralama. 
Filo Kiralama Talep Formu

Filo Kiralama Talep Formu

Kişisel Bilgiler


Whatsapp Telefon